instalacje sanitarne i systemy energetyczne

instalacje sanitarne i systemy energetyczne

instalacje sanitarne i systemy energetyczne Bydgoszcz

Wykonujemy od podstaw, a także modernizujemy:

– instalacje sanitarne i systemy energetyczne
– instalacje centralnego ogrzewania, wodne, kanalizacyjne, gazowe
– klimatyzacje
– pompy ciepła
– kotłownie

Świadczymy również usługi w zakresie POGOTOWIA TECHNICZNEGO.

instalacje sanitarne bydgoszcz

Do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo. Pomagamy naszym klientom zarówno na poziomie wykonawczym, projektowym jak i doradczym. Chcemy, by proponowane przez nas rozwiązania były skuteczne i funkcjonalne. Także dlatego nasze instalacje sanitarne i systemy energetyczne od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.

Zakład Instalacji Sanitarnych INSTALSYSTEM sp.j. Jagodziński, Kowalik to firma z długoletnim doświadczeniem. Nasz doświadczony i kompetentny zespół wykwalifikowanych ludzi działa na polskim rynku od 1986r. Profil naszej działalności to m.in. kompleksowe wykonawstwo instalacji sanitarnych, instalacji grzewczych, instalacji gazu oraz kotłowni gazowych, a także nadzór wykonawczy inwestycji. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie, nowoczesna organizacja pracy, gwarancja solidności i terminowości oraz wysoka jakość naszych usług to atuty, które pozwalają nam zadowolić każdego klienta.Naszymi klientami są zarówno duże i średnie firmy deweloperskie, inwestorzy bezpośredni oraz klienci prywatni. Instalacje sanitarne na najwyższym poziomie.

Instalacja sanitarna – zespół instalacji budowlanych wewnątrz i na zewnątrz budynku, w zakresie takich mediów jak: woda, powietrze i gaz.

Instalacja elektryczna – część sieci niskiego napięcia stanowiąca układ przewodów w budynku wraz ze sprzętem elektroinstalacyjnym, mający początek na zaciskach wyjściowych wewnętrznej linii zasilającej w złączu i koniec w gniazdkach wtyczkowych, wypustach oświetleniowych i zainstalowanych na stałe odbiornikach energii elektrycznej. Służy do dostarczania energii elektrycznej lub sygnałów elektrycznych do odbiorników.

Każda instalacja elektryczna wymaga zastosowania gniazd wtyczkowych i łączników. Odpowiedni dobór typu osprzętu instalacyjnego zależy od miejsca zainstalowania i sposoby montażu. W budownictwie mieszkaniowym instalacje najczęściej wykonuje się pod tynkiem, dlatego instalowany osprzęt jest również w wersji podtynkowej. Osprzęt mocuje się za pomocą wbudowanych wkrętów do puszek instalacyjnych podtynkowym lub za pomocą wbudowanych „łapek”. Powinno się zatem stosować puszki z PVC lub innych tworzyw niepodtrzymujących i nierozprzestrzeniających płomienia.

Zakład Instalacji Sanitarnych INSTALSYSTEM
Sp.j. Jagodziński, Kowalik

ul. Gdańska 143/6
85-022 Bydgoszcz Zadzwoń do nas: 52 371 70 01
e-mail: instalsystem@onet.eu

Posted on: 2023-07-31, by :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *